IKF 21 yaş altı Dünya Şampiyonası Macaristan'ın başkenti Budapeşte'de başlıyor.

Bu yaş kategorisinde ilk kez düzenlenecek olan Dünya Şampiyonasında Milli Takımımızda mücadele edecek.

Daha önce 21 yaş altında Avrupa Şampiyonası olarak düzenlenen ve IKF tarafından Dünya şampiyonasına çevrilen turnuvada tüm müsabakalar www.worldkorfball.org ve IKF youtube kanalından canlı olarak yayınlanacak.

worldkorfball.org: Buraya tıklayın
For ikfchannel on YouTube: Buraya tıklayın

Gruplar ve maç programı ise şu şekilde:

 

POOL A POOL B
1 NED Netherlands TPE Chinese Taipei
2 BEL Belgium GER Germany
3 ENG England CHN China
4 CZE Czech Republic POR Portugal
5 HKG Hong Kong China HUN Hungary
6   TUR Turkey

 

 

Saturday  7 July    
GER Germany POR Portugal B 12:00
TUR Turkey TPE Chinese Taipei B 13:45
HKG Hong Kong China ENG England A 15:30
OPENING CEREMONY     17:15
HUN Hungary CHN China B 18:15
BEL Belgium CZE Czech Republic A 20:00
       
Sunday  8 July    
CZE Czech Republic ENG England A 12:30
POR Portugal CHN China B 14:15
NED Netherlands BEL Belgium A 16:00
HUN Hungary TUR Turkey B 17:45
TPE Chinese Taipei GER Germany B 19:30
       
Monday  9 July    
BEL Belgium HKG Hong Kong China A 12:30
POR Portugal TPE Chinese Taipei B 14:15
CHN China TUR Turkey B 16:00
HUN Hungary GER Germany B 17:45
NED Netherlands CZE Czech Republic A 19:30
       
Tuesday  10 July    
GER Germany TUR Turkey B 12:30
ENG England NED Netherlands A 14:15
CZE Czech Republic HKG Hong Kong China A 16:00
HUN Hungary POR Portugal B 17:45
TPE Chinese Taipei CHN China B 19:30
       
Wednesday  11  July    
TUR Turkey POR Portugal B 12:30
HKG Hong Kong China NED Netherlands A 14:15
CHN China GER Germany B 16:00
HUN Hungary TPE Chinese Taipei B 17:45
ENG England BEL Belgium A 19:30

 

Thursday  12 July        
B6 A5   12:30   SF1
B3 A4   14:15   SF2
B4 A3   16:00   SF3
B1 A2   17:45   SF4
B2 A1   19:30   SF5
           
Friday  13 July        
B5 Winner SF1   18:00   F9 / 10
Loser SF2 Loser SF3   20:00   F7 / 8
           
Saturday  14 July        
Winner SF2 Winner SF3   12:00   F5 / 6
Loser SF4 Loser SF5   14:00   F3 / 4
Winner SF4 Winner SF5   16:00   F1 / 2
Medal/Closing Ceremony   17:30