Didim Belediyesi , Adnan Menderes Üniversitesi ve Gelişmekte Olan Spor Branşları Federasyonu işbirliği ile düzenlenen 3. Didim uluslararası plaj korfbolu turnuvası 10 - 13 Temmuz tarihleri arasında Altınkum plajında yapılacak. Maçların programı şu şekilde:

 

2015 Uluslararası 3. Didim Plaj Korfbol Turnuvası (10-12-Temmuz 2015)

Müsabakalar, Aydın-Didim Altınkum Plajında oynanacaktır.

Müsabakalar GOSBF,  Didim Belediyesi ve Adnan Menderes Üniversitesi işbirliği ile gerçekleşecektir.

Müsabakalar, 10 Temmuz 2015 saat 17:00 de akşam seansı ile başlayacaktır.

Müsabakalar, 10 Temmuz 2015 saat 16:00 de akşam seansı açılış töreni ile başlayacak,  açılışta bütün takımlar hazır bulunacaktır.

Müsabakalarda takımlar sahada 4 asil ve 4 yedek oyuncu toplam 8 oyuncuyla mücadele edecek, oyuncu değişikliğinde sınırlama olmayacaktır.

Müsabakalar 2 Korfta, 9m X 18m oyun sahasında oynanacaktır.

Müsabakalar, 15 DK ( 2 X 7.30 DK  ) üzerinden oynanacak ve 5 DK su molası

uygulanacaktır.

Müsabakalarda galip takımlar gelenler 2 puan alacaktır.

Beraberlikle sonuçlanan müsabakalarda takımlar 1’er puan alacaktır.

Genel klasmanda takımlar arasında puan eşitliği olur ise takımlar arasında oynanan maçlara bakılır üstünlük sağlayan takım üst sırada yer alır.

Genel klasmanda takımlar arasında puan eşitliği olur ise takımlar arasında oynanan maçlar berabere bitmiş ise genel averaja bakılır averajı iyi olan takım takım üst sırada yer alır.

Müsabakalar sonucunda genel klasmanda en yüksek puan toplayan takımlar sıralamayı belirleyecektir.

Genel klasmanda ilk 3 sırayı alan takımlara kupa madalya verilecektir.

Müsabakalar, 12 Temmuz 2015 saat 19:00 da akşam seansı sonrası kapanış töreni ile bitecek,  kapanışta bütün takımlar hazır bulunacaktır.

10.7.2015

1. GÜN 

 

 

17:00-17:20

6- YEDİTEPE UNİV

-

1- MARMARA UNİV

17:30-17:50

5- ARARAT YEREVAN

-

2- DİDİM BELEDİYESİ

18:00-18:20

4- MENGÜ SPOR

-

3- POLYTECHNIK UNIVERSITY

11.7.2015

2. GÜN

 

 

16:00-16:20

1- MARMARA UNİV

-

5- ARARAT YEREVAN

16:30-16:50

4- MENGÜ SPOR

-

6- YEDİTEPE UNİV

17:00-17:20

2- DİDİM BELEDİYESİ

-

3- POLYTECHNIK UNIVERSITY

17:30-17:50

1- MARMARA UNİV

 -

4- MENGÜ SPOR

18:00-18:20

5- ARARAT YEREVAN

-

3- POLYTECHNIK UNIVERSITY

18:30-18:50

6- YEDİTEPE UNİV

-

2- DİDİM BELEDİYESİ

12.7.2015

3. GÜN 

 

 

16:00-16:20

5- ARARAT YEREVAN

-

6- YEDİTEPE UNİV

16:30-16:50

2- DİDİM BELEDİYESİ

-

4- MENGÜ SPOR

17:00-17:20

3- POLYTECHNIK UNIVERSITY

-

1- MARAMARA UNİV

17:30-17:50

4- MENGÜ SPOR

-

5- ARARAT YEREVAN

18:00-18:20

6- YEDİTEPE UNİV

-

3- POLYTECHNIK UNIVERSITY

18:30-18:50

1- MARMARA UNİV

-

2- DİDİM BELEDİYESİ